Medi Mouse 1
Medi Mouse 2
Medi Mouse 4

Medi Mouse®

DrukujE-mail

Cena sprzedaży 32400,00 zł
Opis

MediMouse® to innowacyjne urządzenie służące do pomiaru krzywizn i zakresu ruchomości kręgosłupa w płaszczyźnie czołowej i strzałkowej. Wyniki pomiarów są rejestrowane i obrazowane w formie danych liczbowych oraz wykresów graficznych. Informacje z urządzenia wysyłane są do komputera za pomocą łącza Bluetooth.
Bezinwazyjny pomiar jest prosty, szybki, a zarazem dokładny (95 % zgodności z rentgenem). Specjalny program komputerowy analizuje dane oraz dostarcza informacji potrzebnych do postawienia prawidłowej diagnozy oraz przeprowadzenia właściwej terapii. Regularne pomiary ułatwiają kontrolę postępu leczenia oraz porównanie poszczególnych badań. Dzięki przenośnemu urządzeniu badanie można wykonać w gabinecie, klinice, a także w domu pacjenta.

plakat medi mouse2

Idea urządzenia dokonującego pomiaru powierzchni kręgosłupa narodziła się po badaniach wykonanych i opublikowanych w 1994 roku przez dr Seichert oraz prof. Senn (Clinic of Physical Medicine and Rehabilitation of the Ludwig-Maximilian University of Munich, Germany).


We współpracy z Idiag AG skonstruowano pierwszy prototyp urządzenia Spinal Mouse®. Pierwszy raz na rynku pojawiło się w 1999 roku w Szwajcarii. Urządzenie powstało by w zaspokoić potrzebę na nieinwazyjną, w pełni wolną od promieniowania, szybkie i łatwe w użyciu – a jednocześnie dającą wiarygodną ocenę kształtu oraz ruchomości kręgosłupa.

Spinal Mouse® umożliwia dokładną, prostą, szybką oraz tanią procedurę badania. Pozwala na zbadanie kręgosłupa bez użycia promieniowania czy środków chemicznych, oznacza to bak przeciwskazać oraz skutków ubocznych. Spinal Mouse® możę być używane na tej samej osobie tak często jak to potrzebne, Trzeba podkreślić, że technologia Spinal Mouse® w pierwszej kolejności oferuje informacje o funckjonalnym stanie kręgosłupa dostarczane przez badanie powierzchowne. Podobnie jak jest w przypadku badania z wykorzystaniem RTG czy MRI wyniki badania nie mogą być traktowane jako diagnoza sama w sobie. Spinal Mouse® dostarcza jednak potrzebne dane, oraz wskazówki mogące nakierować wykonującego badanie by mogł wyciągnąć wnioski.

 

Korzyści płynące z użycia Spinal Mouse® w stosunku do innych metod diagnostycznych można zauważyć na pierwszy rzut oka. Przy niskich kosztach badania możemy dokonać analizy zarówno kształtu kręgosłupa jak i jego ruchomości w płaszczyźnie strzałkowej oraz czołowej. Szybkość i łatwość wykonania badania połączone z małym rozmiarem urządzenia pozwalają na bardzo szeroki zakres zastosowania urządzenia nie przywiązując do jednego miejsca wykonywania badań. Brak jakichkolwiek skutków ubocznych dzięki zastosowaniu badania powierzchniowego, jak również brak promieniowania w trakcie badania pozwala na wielokrotne badanie tego samego pacjenta tak często jak jest to wymagane.

 

 

Szukaj produktu

Kategorie

TB Polska Sp. z o.o.

Gruzełki 19
42-600 Tarnowskie Góry

NIP: 645-23-03-392

Sąd Rejonowy w Gliwicach
KRS 0000158142
Kapitał zakładowy 50,000,00 PLN w całości opłacony

Nr konta:
PKO 10102023680000220205140894
NIP: 645-23-03-392
KRS: 0000158142 REGON: 278018906

 

Szybki kontakt

tel: +48 32 382 06 90
fax: +48 32 382 06 91

Szkolenia - Maciej Skarwecki
kursy@tb-polska.pl

Realizacja zamówień - Wioleta Skoczylas
zamowienia@tb-polska.pl

Internet, wyceny, obsługa Klienta - Łukasz Loskot
biuro@tb-polska.pl

Medi Mouse; Biacorpus
js@tb-polska.pl

Obserwuj nas w sieci