Najbliższe Szkolenia
Newsletter 

Instruktorski kurs Nordic Walking Thera Band® Academy w sierpniu
W miesiącu sierpniu TB Polska proponuje Państwu Instruktorski kurs terapeutycznego Nordic Walkingu. W terminie od 21 do 22.08 odbędzie się dwudniowy kurs w Krakowie, a od 28 do 29 sierpnia w Warszawie.
Koszt kursu wynosi 670 zł i obejmuje profesjonalne kije do Nordic Walking (Campra), szkolenie, materiały szkoleniowe, nagrywanie kamerą marszu, certyfikat Thera Band® Academy oraz obiad, mały catering (woda, sok, ciastka).
Zapisy: formularz zgłoszeniowy (strona główna) należy przesłać pocztą elektroniczną na adres: biuro@tb-polska.pl.
Liczba miejsc jest ograniczona, o kolejności zapisu decyduje dokonanie pełnej rejestracji (przesłanie formularza zgłoszeniowego i wpłata całej kwoty szkolenia).
Nordic Walking to jedna z nowoczesnych form aktywności ruchowej, dzięki której uzyskujemy wzmocnienie całego ciała przy zaangażowaniu prawie 90% z 660 mięśni. Wzmacniane są zarówno mięśnie kończyn dolnych i tułowia, jak i kończyn górnych. Dodatkowym efektem jest pozytywny wpływ na układ krążenia (trening interwałowy), poprawa wytrzymałości i przemiany materii. Obciążenia stawów zostają zredukowane do minimum w porównaniu z obciążeniami przy bieganiu. Kije przyczyniają się do równomiernego rozłożenia sił oddziaływujących na stawy: skokowe, kolanowe i biodrowe. Nordic Walking jest skutecznym sposobem prewencji osteoporozy.
Na szkolenie prosimy zabrać strój sportowy i wygodne sportowe obuwie, dobrane odpowiednio do aktualnie panujących warunków atmosferycznych.

